Ledinek_Завод-Коростень-9

«Резалт Хауз» виготовляє CLТ-панелі на автоматичній лінії компанії LEDINEK – одна із світових лідерів з виробництва деревообробного устаткування, а особливо — обладнання для виготовлення перехресно клеєних панелей. Великий плюс компанії — якісна та швидка сервісна підтримка. Комплекс обладнання Ledinek розрахований на випуск 91 000 м3 перехресно клеєної деревини в рік. Виходячи із технічних можливостей X-Press можна виготовляти панелі таких розмірів:

  • довжина 5–18 м;
  • ширина 2,4–3,5 м;
  • товщина 60–360 мм.

Оскільки панель після пресування має допуски на обрізку по 50 мм по ширині та довжині, її необхідно обрізати в розмір на портальному оброблювальному центрі РВА виробництва Hundegger. Він оснащений круглими, ланцюговими пилами, фрезами різної конфігурації та свердлильним агрегатом, а також пристроєм для їх зміни при виконанні різних операцій. Відформатовані за розміром панелі або деталі для будинків — стіни, перегородки, перекриття — штабелюються на складі готової продукції.

Лінія Ledinek обладнана програмою X-Lam Manager, що призначена для планування та контролю процесу виробництва панелей від моменту завантаження на лінію дошки до подачі панелі на шліфування. Це дає можливість покращити облік сировини для виробництва та проконтролювати всі процеси в технологічному ланцюжку. Ще одним високотехнологічним рішенням компанії Ledinek є фрезерно-калібрувальний верстат Rotoles 300 4V-KS200, який підходить для стругання зрощених на мінішип дощок зі швидкістю до 200 м. п. хв.

Ledinek_Завод-Коростень-10

Інші
новини

Меню