Велика двоповерхова вілла в традиційному стилі 007

Давайте поговоримо про ваш проект

Загальна площа: 445.7 м2
Площа 1-го поверху: 262 м2
Площа 2-го поверху: 183.7 м2

Опис

Велика двоповерхова вілла в традиційному стилі з деякими архітектурними деталями та сучасними технологіями, що дають нове звучання в сучасному тоні. Спокійний силует, симетричність граней, домінуюче становище центрального фронтону, вертикальний розподіл на два рівня. Ці риси класичної архітектури, виражені як загальний початок, уособлюють деталі, виконані в сучасному стилі в солідному, респектабельному іміджі. Структура покрівлі поєднує чотирьохскатну та двоскатну форми. Оздоблення фасаду повністю побудоване на навісній вентильованій системі з двокольорової фарбованої дошки.

Внутрішнє планування, характерне для класичних будинків, побудоване на двох перпендикулярних осях симетрії і по поверхах розділена на гостьову і приватну частини. Всі парадні і житлові приміщення мають хороші пропорції і симетричне збалансоване планування.
Функціональне наповнення: 1 поверх складається з вітальні, їдальні з виходом на терасу, кухні, кабінету, гостьовій спальні з окремим санвузлом, ряду підсобних приміщень та гаража на дві машини.
2 поверх складається з чотирьох спалень з ванними кімнатами і вбиральнями.

Меню