Двоповерхова вілла в традиційному стилі пректу 009

Давайте поговоримо про ваш проект

Загальна площа: 266.97 м2
Площа 1-го поверху: 150.65 м2
Площа 2-го поверху: 116.32 м2

Опис

Невелика двоповерхова вілла в традиційному стилі. Оригінальність та привабливість зовнішнього вигляду досягається за рахунок великих звисів даху, силуету посадки, незвичайних віконних прорізів та зовнішнього оздоблення фасадів. Структура увінчана чотирисхилим дахом з невеликими ухилами, що робить його менш помітним. Його нижній рівень, що охоплює напівзбудований в об’ємі гараж першого поверху, цікаво огинає кут будинку та продовжує до вхідної групи, утворюючи необхідний навіс над ганком. Ззаду будинку прикріплена затишна тераса, стеля якої служить балконом на другому поверсі.

Оздоблення фасаду поєднує поверхні декоративної штукатурки з навісною вентильованою системою з фарбованих дошок та підкреслює поділ підлоги. Планування асиметричне, функціонально логічне, ділить будинок на гостьову частину – 1 поверх та приватну – 2 поверх.
Функціональний зміст: Перший поверх складається з просторої гостьової зони в стилі студії з виходом на затишну криту терасу, гостьової спальні, ванної кімнати, підсобних приміщень та гаража для двох автомобілів.
Другий поверх складається з трьох спалень та двох ванних кімнат. Велика спальня має власну ванну кімнату, гардеробну та терасу.

Меню