Двоповерхова велика вілла проекту 015

project-15

Давайте поговоримо про ваш проект

Загальна площа: 379.3 м2
Площа 1-го поверху: 287.8 м2
Площа 2-го поверху: 91.5 м2

Опис

Двоповерхова велика вілла. Проект базується на традиційному підході до планування, просторового моделювання та вибору оздоблювальних матеріалів. Однак, перебуваючи в традиційних рамках, архітектура будівлі набула індивідуального, сучасного вигляду. Нинішній образ візуально цікавий, функціональний, надає широкий спектр пропозицій для комфортного життя. План вілли складний, розгалужений, але дуже логічний та функціональний. Це виглядає гармонійно завдяки каскаду двосхилих дахів. Фасад-це навісна вентильована система з термообробленої деревини та кам’яної плитки. Центральна частина будинку – велика вітальня.

Ліворуч від нього є приватна половина. Праворуч від нього – гостьова частина, СПА та підсобні приміщення. З вітальні відкривається вид на двоповерхові сходи на другий поверх.
Функціональний зміст: 1 поверх складається з вітальні, великої їдальні, кухні з обідньою зоною та баром, великої спа-зони, підсобних приміщень та гаража для двох автомобілів. Приватна частина складається з трьох спалень та двох ванних кімнат.
2-й поверх складається з двох зручних спалень з ванними кімнатами та гардеробних.

Меню