Компанія CLT Rezult взяла участь у виставці Kyivbuild Ukraine 2023

Будівельний сезон розпочався з виставки, що відбулася у Києві 16-18 травня 2023 року.

9348 відвідувачів прийняв МВЦ, за 3 дні виставки.

У рамках KyivBuild Ukraine, компанія СLT Rezult представила інноваційний, для України, продукт – СLT панелі.

Цей екологічний та надійний матеріал зацікавив провідних будівельників, архітекторів та підприємців – усіх, хто має бажання швидко та надійно створювати будинки майбутнього.

На стенді були представлені примірники різних плит, товщиною від 60 до 360 мм. Також, різні види покриття для СLT. Для тих, хто полюбляє натуральну фактуру дерева – покриття лазур’ю або напівпрозорою фарбою, а для тих, хто віддає перевагу різноманітності у дизайні – різні види МДФ, кашовані або фарбовані або укриваючи фарби .

Гості мали змогу оцінити не тільки зовнішній вигляд СLT, але й подивитися – як підготовлюються деталі, збираються, кріпляться та оздоблюються. Спеціалісти консультували гостей та демонстрували відео зборки будівель, від початку процесу до внутрішніх робіт. Усього за місяць, ми побудували двоповерховий будинок, у який можна заходити та жити, з усіма комунікаціями, дизайнерським ремонтом і, навіть, меблями та побутовою технікою.

Не дивлячись на те, що у Європі ця технологія є передовою та трендовою, в Україні вона тільки починає свій шлях. СLT Rezult, як перший і єдиний виробник СLT панелей в нашій країні, і надалі буде знайомити вас з даною технологією, щоб розбудовувати країну, згідно європейських норм екології та впроваджувати надшвидке і якісне будівництво.

Поділитися: