Проєкти під ключ

Компанія CLT Rezult, спеціалізується на реалізації проєктів “ПІД КЛЮЧ”, що включає в себе весь спектр робіт та послуг від розробки концепції та проєктування до будівництва.

Ми пропонуємо повний цикл послуг: консультації, навчання, проєктування, будівництво та його оптимізацію з використанням CLT, а також послуги супервайзера та Шеф-монтаж.

Наш досвід у розробці та виконанні проєктів з CLT охоплює проєкти різного призначення, від приватних та офісних будівель, одно- та багатоповерхових, до різнофункціональних громадських об’єктів.

Ми готові співпрацювати з вами на будь-якому етапі вашого проєкту.

Переглянути

Приватні будинки

З CLT можна побудувати приватні будинки, з застосуванням сучасних архітектурних рішень. Будівництво з CLT – це швидкий процес, який дозволяє майбутньому власнику втілити своє розуміння простору і уявлення про дизайн.

Ми виконуємо як проекти під ключ, так і постачання домокомплектів, для складання на місці. Каркас будинку можна побудувати всього за 1 день!

В Україні, в місті Коростень, розташовані готові типові проекти. Ви можете приїхати на екскурсію та переконатись на власні очі.

Запис ТУТ: office@clt-rezult.com.

Багатоповерхові будинки

З CLT панелей успішно будують багатоповерхові будинки в Європі та США вже протягом 30 років.

Найвища будівля, наразі, це будівля Ascent у США.

Вона спроектована американською студією Korb + Associates Architects. Це розкішні апартаменти та торговий центр, у Вісконсині. 25-поверхова будівля має 86,6 метрів заввишки.

Фото (с) Dezeen. Korb + Associates Architects

Громадські будівлі

З CLT будують багато громадських закладів, у тому числі дитячі садочки, школи, лікарні, басейни, музеї та офіси. Девелопери все більше використовують цей матеріал, завдяки унікальній швидкості будівництва, енергоефективності та екологічності.

CLT допомагає швидко побудувати будь-яку споруду, з складними архітектурними рішеннями. Буквально за лічені тижні можна створити школу або садочок, добудувати медичний заклад або створити новий реабілітаційний центр.

Це економить гроші замовника та надає можливість швидко отримати результат.

Фото (С) Nick Kane