Холдинг Rezult

Rezult – один з найбільших деревообробних холдингів у Східній Європі. Він входить до ТОП–10.  Це потужне виробництво повного циклу. Наймасштабніший проєкт в Україні об’єднує Коростенський завод МДФ, Українську холдингову лісопильну компанію (УХЛК) і групу деревообробних підприємств, які виробляють продукцію на основі деревини і МДФ.

Сьогодні УХЛК випускає найбільш якісні в Україні пиломатеріали, в тому числі і CLT панелі, під брендом REZULT.

Переглянути

Українське виробництво

Rezult – українське виробництво, яке розташоване у місті Коростень, Житомирської області. Підприємство виробляє на 100% український продукт, який не поступається якістю найкращим європейським зразкам.

Вся деревина має сертифікат FSC. Виробничі процеси повністю автоматизовані завдяки сучасному німецькому обладнанню. Це унікальний виробничий комплекс, який впевнено конкурує з найкращими підприємствами Європи.

Дві лінії SPRINGER високоточно сортують сировину по перетинах і довжинах, а система контролю якості MICROTEC дозволяє уникнути помилок властивих «людському фактору».

Політику компанії в області якості, охорони праці та екології демонструє серія міжнародних стандартів ISO. Одним з основних елементів екологічного спрямування, пов’язаних зі специфікою виробництва, є дотримання принципів FSC стандартів.

Площа індустріального парку 200 га

Результат, який забезпечує CLT REZULT – не просто якісні CLT-панелі, – це гарантія, що у вас під ногами буде міцний фундамент на довгі роки.
Це тверда впевненість, що ви зробили правильний вибір.

Якість підтверджена сертифікатами вогнестійкості, міцності та екологічності. Вся продукція CLT Rezult має преміальну, візуальну якість дерев’яної плити. Всі панелі відшліфовані, з однієї сторони, що надає змогу використовувати їх під внутрішнє чистове оздоблення.

Наші принципи - це контроль якості на всіх етапах; повна автоматизація всіх процесів; інноваційність підходів; неуклінне дотримання технологій та термінів; наявність професійних консультацій та соціальна відповідальність.

Серед екологічно чистих будівельних матеріалів, деревина займає ключове місце. Кількість витраченої енергії на її виробництво становить 50% необхідних для виробництва бетону та 20% для цегли. Zero Waste - це «безвідходний», екологічний підхід до управління виробництвом і життєвим циклом продукції.

Виробництво CLT

Потужність виробництва CLT панелей, які випускаються під брендом CLT Rezult, складає на рік більш ніж 91 000 м3.

Вони виготовляються на виробничих верстатах компанії Ledinek.

Панелі CLT виготовлюються шляхом укладання шарів дерев’яних дошок у напрямках, що чергуються. Ці шари поєднуються між собою конструкційними клеями, утворюючи цілісну панель, із винятковою міцністю та жорсткістю. Процес перехресного склеювання забезпечує підвищену структурну цілісність та стійкість до деформації або усадки.

Сертифікати

Якість, яка підтверджена сертифікатами вогнестійкості, міцності та екологічності.

Завдяки властивостям CLT панелей, будинки з даного матеріалу є теплоефективними та енергозберігаючими. Це сучасна заміна традиційних будівельних матеріалів, таких як бетон або сталь. CLT панелі мають високі показники щодо пожежної безпеки, звукоізоляції, теплопровідності та стійкості до землетрусів. Екологічно безпечні та корисні для здоров’я людини.