Компанія CLT Rezult стала одним з головних партнерів проєкту “Адреса дитинства”, який ініційовано Фундаціїєю Олени Зеленської.

У вересні 2023 року у Києві відбулася захоплююча презентація проєкту “Адреса дитинства”, що об’єднав зусилля Фундації Олени Зеленської, нашої компанії CLT Rezult та інших партнерів. Ми спільно будуємо перші 14 будинків для великих прийомних родин із прифронтових регіонів.

Ініціатива Фундації започаткувала будівництво чотирнадцяти будинків для великих прийомних родин в 8 областях, які через війну втратили своє житло. У Харківській, Київській, Черкаській, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Житомирській та Закарпатській областях вже розпочато будівництво.

Наша гордість – використання інноваційної технології CLT у будівництві цих будинків. CLT – це унікальний будівельний матеріал, що є екологічно чистим, енергоефективним, пожежостійким та має надзвичайні показники міцності та жорсткості.

Конструкції з CLT є на 5 разів легшими за сталеві та бетонні, а їхнє будівництво не потребує значних фундаментів та має відсутність усадки. Ми готуємо комплекти деталей для каркасу будівлі на виробництві, де CLT панелі нарізаються та вирізаються з урахуванням всіх потрібних відверстій для комунікацій.

Каркас будинку дитини з CLT площею 285 м.кв. монтується за один день, дозволяючи нам швидко створювати повноцінне житло з терміном експлуатації понад 50 років, яке відповідає всім сучасним вимогам.

Швидкість будівництва є важливим фактором у період війни для відновлення інфраструктури та підтримки потреб наших людей. Ми вдячні Фундації Олени Зеленської за довіру та можливість сприяти прогресивним рішенням!

У рамках благодійної місії, ми передаємо комплекти деталей з CLT для будівництва 10 будинків дитини безкоштовно. Нас надихає віра в перемогу та щастя наших дітей!

Поділитися: